Muž nalezl v příkopu u mostu štěně, jehož stav šokoval nejen jeho zachránce, ale i veterináře. Zaměstnanci při pohledu na zvíře neudrželi slzy

Muž jménem Bob našel v příkopu u mostu malého pejska, u něhož při bližším ohledání objevil hrůznou věc – jeho tlama byla ovázaná černou lepící páskou. Okamžitě jej vzal do nejbližší veterinární nemocnice, kde byla jeho pusa osvobozena od uvěznění, které odhalilo syrovou kůži, což znamená, že pásku na sobě musel mít několik dní.

Veterinář zvíře vyšetřil, zdali neutrpěl další zranění a podal mu nějaké jídlo. Nebohé stvoření si za posledních pár dní muselo projít peklem. Nemocniční pracovníci na něj hleděli se slzami v očích, když viděli štěstí v pejskovo tváři, jakmile se dostal k jídlu.

Nikdo neví, kdo něco takového mohl způsobit a zřejmě se to nikdy nedozví. Někteří se domnívají, že štěně bylo použito jako návnada a poté vyhozeno jako pytel smetí. Nemocnice později sdílela příspěvek na sociální síti, kde stálo: „Snažíme se pomáhat každému živému stvoření, které projde dveřmi naší nemocnice a musíme uznat, že některé případy v nás vzbuzují skutečnou nenávist k někomu, kdo je schopen tohle provést nevinnému štěněti.“

Pejsek byl pojmenován Louie a nyní je zcela zdráv. Našel dokonce nový domov u ženy, která před deseti lety opouštěla stejnou nemocnici se slzami v očích, když se musela rozloučit se svým milovaným psem.

Louie miluje svůj nový život plný lásky, přítulnosti a dobroty. Konečně ví, jaké to je být psem a žít život, který si tolik zasloužil. Dokonce se mu podařilo setkat se se svým zachráncem, když ho Mary přivedla zpět do nemocnice, kde bylo setkání uspořádáno. Louie děkoval Bobovi za záchranu života mnoha polibky, což bylo velmi dojemné, protože Bob už nepředpokládal, že by si ho Louie pamatoval. Je jisté, že na tohoto muže už nikdy nezapomene!

Smutný, ale zároveň šťastný příběh, co říkáte? Pokud se vám líbil, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com