Čínský horoskop na rok 2022: Tato znamení zaznamenají nebývalé zlepšení na poli lásky

Rok 2022 je rokem Tygra. K předání moci tomuto čínskému znamení zvěrokruhu dojde 1. února a tygří král bude vládnout až do 21. ledna 2023. Bude se jednat o velice aktivní a energické období, během něhož bude muset 12 zvířat z čínské astrologie tvrdě pracovat, aby dosáhlo svých cílů. Rok 2022 může radikálně změnit naše životy k lepšímu, pokud se nebudeme bát proměnit své sny ve skutečnost. Pokud vás v tomto roce zajímá především oblast lásky, tato znamení zaznamenají nebývalé zlepšení.

Býk

V roce 2022 Býci zažijí určitou stabilitu, co se týká vztahů. Chtějí-li však něco zlepšit, posunout se dále k lepšímu, budou muset o své partnery více pečovat, být trpěliví a chápaví. Býci jsou velice pracovití, mají silný smysl pro zodpovědnost, a tak by měli přistupovat i ke vztahům. Jejich snaha se jim pak náležitě vyplatí. Ti, co jsou bez partnera, mohou tento rok potkat osobu, která se může stát jejich průvodcem na celý život.

Tygr

Zadaní Tygři mohou začít plánovat svatbu, osamělí mají skvělou příležitost najít svou spřízněnou duši. Tygři ve věku 24-36 let musí věnovat více pozornost samotnému vztahu, protože jejich úspěch v lásce bude po celý rok 2022 nestálý. Celkově však bude rok 2022 pro svobodné Tygry velmi úspěšný.

Králík

Osobní život Králíka bude stabilní. Ženám se podaří najít úspěšného partnera, muži si budou užívat spíše krátkodobých románků. Rok 2022 nabízí Králíkům spoustu příležitostí k seznámení a randění. Navíc ani flirtování na pracovišti nebude neobvyklé. Ovšem je třeba, aby Králíci zůstali chytří a ve střehu, aby to nijak nepoznamenalo jejich kariéru.

Had

Muži mají velkou šanci rozloučit se se svobodným životem. Měli by být tedy pozorní a aktivně se rozhlížet kolem sebe, protože jejich osudová láska je někde blízko. Ženy budou letos velice emotivní. Aby se vyhnuly vážným problémům, musí být klidnější a otevřenější a brát v úvahu svého partnera a jeho potřeby. Měly by zapomenout na touhu házet vinu na druhé a kárat své milované.

Koza

Pokud se Koza v roce 2021 vdala, je velice pravděpodobné, že v roce 2022 může očekávat příchod potomka. Osamělé a nezávislé Kozy budou mít skvělou příležitost setkat se s potenciálním vyvoleným nebo vyvolenou. Především v září je čeká neuvěřitelně vášnivé setkání.

Opice

V lásce se prosadí i osamělé Opice, které mohou najít svou osudovou lásku na cestách. Opice, které již setrvávají ve vztahu, by se měly zamyslet. Buď by měly začít vztah posilovat nebo jít svou vlastní cestou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Idomuskaityti.lt