Co dřív bylo tabu, je dnes normální aneb Vše, co může čekat muž od starší partnerky

Flirt nebo dlouhodobý vztah se starší ženou se v mnoha ohledech odlišuje od těch, kde jsou oba partneři stejného věku nebo je partnerka mladší. Roli však nehraje jen věkový rozdíl. Zralé ženy jsou zkušenější, což může vzbuzovat hlavně z počátku obavy nebo pochybnosti. Co může kromě toho mladší muž očekávat od starší partnerky, když si s ní začne?

Zralé ženy nemarní čas

Starší ženy neloví a nepotřebují za každou cenu flirtovat, neztrácí ani čas nesmyslnými nebo zbytečnými známostmi, protože většinou dost dobře ví, co chtějí a jdou si za tím. Právě to je odlišuje od mladších ročníků, které tápou a zkouší, protože teprve hledají svou cestu, kterou by se chtěly ve vztazích vydat. Z toho důvodu si zralé ženy volí partnery, se kterými je jim dobře, jsou věrné a nemají pocit, že by partnery měly střídat.

Bez triků i pozlátek

Zralé ženy dostanou, co chtějí a nepotřebují kolem toho dělat zbytečné divadlo. Nemají čas ani chuť intrikovat nebo se zbytečně hádat. U starších žen mají proto mladší muži jasno, na čem jsou. Roli hraje také upřímnost, kdy takové ženy ví, že žádnými triky ani pozlátky nic nezískají a vyžadují přirozenost a syrovost také u svého mladšího partnera. K tomu se často neberou už tak vážně a umí se dobře pobavit na svůj vlastní účet, ať už s ohledem na věk nebo vzhled.

Jsou sexy

S tím souvisí i to, že zralé ženy bývají sexy a umí si užít milování mnohem více než mladé dívky, protože ví, co chtějí a jak slasti dosáhnout. Navíc svých cílů dosáhnou bez zbytečných melodramat a milostné prožitky jsou ryzí, také bez obav z nechtěného těhotenství. Zralá žena si umí partnera hýčkat, nemívá však majetnické sklony a nezlobí se, když muž tráví čas se svými mladými přáteli. Taková žena také nebude bombardovat partnera zprávami, kdy se vrátí, protože bude ráda, že má čas i sama na sebe.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Today.com