Její let byl zrušen, tak si chtěla zkrátit čekání na další spoj. O několik okamžiků později se jí otočil život vzhůru nohama

Angela Caravella, obyvatelka Kansas City v Missouri, zažila něco, čemu se říká osud nebo štěstí, možná obojí. Chystala se zrovna odletět z Tampy na Floridě zpět domů, když byl její let neočekávaně zrušen.

Zrušený let

Angela Caravella, jednapadesátiletá žena z Kansas City v Missouri, si chtěla zkrátit dobu čekání na další let. První byl zrušen, a tak si zakoupila několik stíracích losů v hodnotě asi 30 dolarů (cca 660 korun) od společnosti Publix ve městě ležícím východně od Tampy na Floridě, odkud měla letět zpět domů.

Náhoda, osud nebo štěstí?

A můžete hádat dvakrát, kdo byl tím šťastným výhercem. Sama Angela Caravella, která si jen chtěla zkrátit čekání mezi lety. „Měla jsem pocit, že se stane něco bizarního poté, co byl můj let neočekávaně zrušen. Koupila jsem si tedy pár stíracích losů, abych ušetřila čas. Nakonec jsem vyhrála 1 milión dolarů,“ vypráví Angela plná pocitů euforie. Nakonec se rozhodla vybrat si svou výhru jako jednorázovou paušální platbu ve výši 790 000 dolarů (v přepočtu asi 17 400 000 korun).

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Insideedition.com