Co se děje s naším tělem, budeme-li pít každé ráno teplou vodu na lačný žaludek

Voda je nejdůležitější sloučeninou na Zemi – představuje “elixír života”, bez kterého by naše tělo nemělo žádnou energii a nebylo by zdravé a hydratované. Ovšem kromě hydratace existují ještě další přesvědčivé důvody, proč pít čistou vodu, zejména teplou na prázdný žaludek. My vám ale dnes tyto výhody teplé vody prozradíme.

Aktivuje metabolismus

Pitím teplé vody na prázdný žaludek se váš metabolismus aktivuje i bez příjmu kalorií. Pro lepší výsledky můžete přidat plátek citrónu.

Podporuje trávení

Teplá voda napomáhá při odbourávání tuku ve stravě, budete snadněji trávit tuky a získáte pozitivní účinky pro svůj gastrointestinální trakt.

Přírodní detoxikace

Díky společné práci metabolismu, krevního oběhu a tělesné teplotě se vaše tělo zbaví spousty odpadu a škodlivých nečistot.

Zmírňuje menstruační křeče

Teplá voda zvyšuje krevní oběh, což umožňuje lepší přenos krve do svalů, které se tímto uvolní a vy nebudete pociťovat bolestivé menstruační křeče.

Pití teplé vody obecně zlepšuje celkové zdraví člověka, jen je třeba ji konzumovat pravidelně každé ráno. Sami uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe a poznají to na vás i ostatní. Proto s nimi neváhejte sdílet tento článek a můžete tak mezi sebou porovnat své dosažené výsledky.

Zdroj: interesno.fun