Co se starým povlečením? Vyrobte houpací síť nebo hračku pro psa

Vždy je příjemné, když osvěžíme svou ložnici novým povlečením, a to nejen čerstvě vypraným, ale i nově zakoupeným. Ale co s tím starým a nepotřebným? Nevyhazujte jej, budete překvapeni, kolik využití takové staré povlečení může mít. Abychom vám dodali trochu inspirace, vytvořili jsme pro vás následující seznam nápadů.

Úložiště dětských hraček

Ať už si vaše děti hrají s panenkami, vojáčky nebo autíčky, můžete pro jejich hračky vytvořit efektivní úložný prostor ze starého prostěradla. Klidně ho můžete zavěsit na dětskou postel, aby měly děti snazší přístup k hračkám i jejich úklidu.

Ochrana rostlin před chladem

Zahradníci a zemědělci mohou během chladných nocí využít staré povlečení k zakrytí rostlin.

Houpací síť

Dát si dvacet na čerstvém vzduchu, to je luxus k nezaplacení. Pokud použijete staré povlečení, efekt získáte stejný, jako kdybyste si koupili houpací síť.

Ochrana před sluncem a hmyzem

Hezké počasí nabízí spoustu možností k venkovním aktivitám. Pokud si vaše dítě rádo hraje venku, použijte prostěradlo, které ho ochrání před hmyzem i spálením od slunečních paprsků.

Prostor pro odpočinek na pláži

Do každého rohu prostěradla umístěte jednu tašku a hned máte prostor pro odpočinek, sezení nebo hraní na pláži. Ideální řešení například i pro piknik.

Hračka pro psy

Pokud vlastníte domácího mazlíčka, zvažte výrobu hračky ze starého povlečení, kterou si bude moci žvýkat dle libosti.

Pokud se vám dnešní nápady líbily, neváhejte je sdílet mezi svými přáteli a rodinou.