Dětské oblečení z Veselé nohavice rozumí vám i vašim dětem

Kdo lépe rozumí tomu, co potřebují děti, než jejich máma? Takto vznikla i úspěšná značka českého dětského oblečení, která již 10 let obléká děti do praktických a slušivých kousků.

Nekvalitní dětské oblečení, mnohdy nejasného původu, už odradilo nejednu maminku. Na trhu se nabízí mnoho pouze líbivých, ale pro děti zcela nefunkčních kousků, nebo předražené funkční oděvy v cenách luxusní módy pro dospělé. Veselá nohavice nabízí vysokou kvalitu, dobré ceny a český původ oblečení. A též znalost toho, co české děti a jejich mámy v šatníku potřebují. Protože za vznikem značky Veselá nohavice stála přesně taková máma, jakou jsme i my.

Dětské oblečení z Veselé nohavice šijí české švadleny. K výrobě se používají především české materiály. Výjimku tvoří pouze dovážený fleece a softshell, které v současnosti nelze nahradit domácí produkcí.

Začalo to nohavicemi

Hezké lacláče i praktické dětské softshellové kalhoty stály na začátku a oblíbenými jsou dodnes. V sortimentu nechybí ani kalhoty z bavlny, mikrovlákna, zateplené i nezateplené manšestráky, rolovací plátěné kalhoty či dívčí leginy. Dnes jsou jednoznačně největším hitem kalhoty ze softshellu. Když se k nim přidají dětské softshellové bundy, vznikají praktické komplety, použitelné v podstatě celoročně. Stanou se praktickým společníkem vás i vašich dětí pro volný čas, víkendy, do školky či na školní výlety.

Praktické i módní kousky

Veselá nohavice obleče děti pro náročnější venkovní aktivity, ale třeba holčičky vymódí i v nádherných šatech či sukýnkách. Ty si lze dokonce koupit nejen v dětských velikostech, ale i v těch pro maminky. V povedených balonových sukních doplněných tričky z Veselé nohavice tak zazáříte i společně s dcerou.

Oblečení od rána až do noci po celý rok

E-shop Veselá nohavice nabízí též dětská pyžama, praktické dětské mikiny, včetně těch z fleece, šátky na hlavu i další doplňky. Až 80 % sortimentu je skladem a odesílá se ihned po přijetí objednávky. Zbylý sortiment se obratem ušije. Ani na ten nijak dlouze nečekáte. Konečně tedy máte možnost obléct své děti funkčně, do praktického oblečení, které se nemusí prát dnes a denně. Zejména softshellové oblečení v sortimentu Veselé nohavice přesně takovým je.