Co si pro vás osud připravil na základě počtu vašich potomků

Narození dětí, ačkoli tomu málokdo věří, není tak úplně dílem náhody, jako spíše osudu. Je totiž přesně předurčeno, kdy bychom se měli stát rodiči a kolik dětí by se nám mělo narodit. Přečtěte si, co si pro vás osud připravil na základě počtu vašich potomků.

Žádné dítě

Váš život pořád nedosáhl k tomuto účelu. Osud s vámi má své plány, které zatím vyžadují život bez dětí, kdy se můžete stoprocentně soustředit pouze na sebe. Buďte trpěliví a zatím si vychutnávejte život plnými doušky se všemi možnosti, které vám v danou chvíli nabízí.

Jedno dítě

Jste milující rodič, který se o své jediné dítě velice strachuje. Pečujete o něj jako o největší poklad na světě. Jste skvělý člověk, kterého si ostatní lidé mnohokrát dostatečně necení. Zkuste občas nemyslet na ostatní a chovejte se tak, jak je dobré pro vás a vaši rodinu. Buďte přizpůsobivější, dejte své tvrdohlavosti občas volno a nedržte se zkrátka.

Dvě děti

Ve vašem osudu je zapsán skutečný rodinný obrázek. Milující partner a dvě šťastné děti. Vždy se snažíte svým dětem představit vzdělávací obrázek, který vám v dětství možná chyběl. Ovšem nejen vy učíte je, ale i ony vás. Vaše osobnost se plně rozvinula, až po narození druhého dítěte, najednou máte pocit, že váš život se stal kompletním.

Tři děti

Vaše poslání je být rodičem. Trojka je duchovní číslo, které vám přinesl vesmír pro štěstí a naplnění. Ve vašem životě se už udála veliká spousta špatných věcí, ale vždy jste se dokázali postavit na nohy, a to především díky vašim třem dětem, které vám dodávají tu největší sílu. Někdy se stane, že na ně trochu zapomenete, snažte se, aby se tak nestávalo často.

Více než tři děti

Rodičovství hraje ve vaší karmě nesmírně důležitou roli. Vaše rodina pro vás znamená život s velkým Ž. Jste velice starostliví a ochranářští a všechny své znalosti se snažíte předat svým dětem, abyste prostřednictvím nich mohli měnit svět k lepšímu. Na své děti myslíte neustále, motivují vás téměř v každém vašem rozhodnutí. Někdy je však potřeba věnovat trochu času také svým vlastním potřebám, abyste mohli dobít baterie a udělat pro své děti ještě více.

Obrázky: Freepik