Cviky, které vás zbaví nadbytečného tuku na břiše a pomohou zmenšit objem žaludku

Pro odstranění tuku na břiše existuje nespočet různých cviků, mezi které patří jak obtížné a velmi složité, tak i pár jednoduchých, které jsou vhodné pro ty, kdo ještě nemají vysnění pekáč buchet. Aby cvičení bylo zábava už od začátku, vyzkoušejte nejdříve následující cviky, které vám pomohou zbavit se nadbytečného tuku na břiše a stáhnout žaludek. Velikou výhodou je, že vám nezaberou příliš mnoho času.

Dřepy

Energeticky nejnáročnější cvičení a velmi důležité pro hubnutí. Během tohoto cviku jsou zapojeny svaly celého těla, spálí se velké množství kalorií a vy se tak zbavujete tuku nejen na břiše, ale po celém těle.

Mrtvý tah

Opět pracuje celé těle. Položte činky před sebe na zem a předkloňte se s rovnými zády. Do každé ruky vezměte činku a narovnejte se. Takto proveďte 12 – 15krát. Sami budete překvapeni, jak se unavíte.

Vakuum

Naprosto úžasný cvik pro břicho. Pozitivně ovlivňuje objem pasu, a to i bez otravných sedů lehů. Uvolněte vzduch z plic a „vcucněte“ břicho dovnitř. Držte co nejdéle a poté vydechněte.

Aerobní cvičení

Kardiovaskulární cvičení – běh, rychlá chůze, skákání nebo tanec. Stačí 20 – 40 minut a přebytečný břišní tuk bude pryč. Tyto kardio cviky vám zajistí maximální účinky v kombinaci s cviky, jako jsou právě dřepy nebo mrtvý tah.

Prkno

Prkno zapojuje celé tělo, včetně žaludku. Jedná se o velmi efektivní cvik, kdy během 1 minuty můžete spálit spoustu kalorií.

Veškerá tato cvičení pracují efektivně pouze tehdy, jsou-li spojená s rozumnou stravou. Hodně jíst a k tomu cvičit, je k ničemu.

  • Jezte dostatek zeleniny, nízkotučného mléka, ryb a kuřecích prsou.
  • Jezte pravidelně, nejméně 4x denně.
  • Nejezte 3 – 4 hodiny před spaním.
  • Pijte dostatek vody.

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud ano, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: interesno.fun