Dají se celokovové regály používat i jinde, než ve skladu nebo ve sklepě?

Pokaždé se najde něco, co je potřeba uložit nebo co nejlépe využít malý prostor. Každý úložný prostor se počítá, ale jak si ho zařídit? Co bude lepší, skříň nebo regál? A hlavně, jak může regál zapadnout do celého konceptu v bytě?

Celokovové regály nejsou využitelné pouze v rámci velkých skladů nebo v domácích sklepech a garážích. Ale při dobré volbě je lze používat i běžně v domácnosti. Stačí si jen vybrat dobrý vzhled a typ konstrukce.

Regály a jejich využití

Sice se vám to teď nepozdává, ale regály mají vícero míst, kde se dají používat. Z práce určitě víte, že se do nich řadí šanony se smlouvami, hodí se v archivech pro uchovávání různých cenností a jiných věcí nebo do skladů pro uchovávání zboží a atd. Rozměry regálů se pohybují podle daného prostředí, v němž budou umístěny. Z toho vyplývá, že požadavky se budou měnit dle prostoru. Žádný prostor není nafukovací, a proto se držte pořekadla — „Dvakrát měř, jednou řež.“

Domácí využití celokovových regálů

Ptáte se, na co mi asi tak bude doma celokovový regál? Je to prosté! Máte například v kuchyni nepořádek a nemůžete si vybrat nebo dovolit skříňku, která by ještě k tomu mohla zabrat spoustu prostoru? Kovové regály od Majster Regal můžete dát kamkoliv jen chcete — doprostřed místnosti a z každé strany mít něco po ruce, s čím budete vařit, nebo u zdi a udělat tak dojem odděleného prostoru. Možností je samo sebou více…

Pokud máte cit pro vkus, pak jistě oceníte i jiné regály, například z masivu, které krásně doplní estetický prostor u vás v obývacím pokoji. Nabídka je veliká a šíře využití ještě větší.

A pro ty, kteří mají zahradu…

Samozřejmě závisí na tom, jaký typ zahrady máte. Pokud máte skleník (větších rozměrů), můžete kovové regály využít jen jako úložný prostor, ale i jako pnoucí pomůcku pro úponky —například pro hrozny, břečťan, růže a jiné. V případě, že se vám do chatky vejde jeden z menších modelů, pak nemusím dodávat, co vše zde můžete umístit —pěstitelé vědí, co potřebují!

V nejlepším případě je mít vedle chatky i přístavek, kde si můžete zabudovat regálové stěny a vše si hezky uspořádat a mít ve všem přehled. Po celý rok se pak budete moci v klidu starat o úrodu a nerozčilovat se nad neuspořádaným nářadím!