Kazašský kulturista se oženil se silikonovou pannou. Vztahem ale otřásla tragédie

Člověk je tvor společenský a k životu potřebuje ostatní lidi, přátele, rodinu a partnera. Přestože spousta lidí žije o samotě, dobrovolně i nedobrovolně, většina zasvěcuje svůj život hledání životního partnera, se kterým by mohla založit rodinu. Jsou tady však tací, kteří se domnívají, že vztah se živým člověkem je předem odsouzený k zániku, a tak žijí s nafukovacími pannami. Stejně jako tento muž. Vzal si za „ženu“ panenku, ale i jejich „vztah“ neobstál.

Muž si vzal nafukovací pannu

Yuri Tolochko je kazašský kulturista, který si získal velkou slávu na internetu ne díky svým svalům, ale velmi neobvyklým „vztahům“. Jeho bouřlivý citový život se točí kolem silikonových panenek. Ano, čtete správně. V prosinci roku 2019 navrhl své gumové vyvolené svatbu. Ta šťastně (podle Yuriho) prsten přijala.

Nafukovací panna má svůj vlastní příběh

Kulturista tvrdí, že zachránil Margo od práce servírky. Chodili spolu do kina, restaurace, umělá dáma od něj dostávala mnoho dárků. Dokonce podstoupila plastickou operaci a celé dny nosila obvazy na obličeji. Jurij však byl vždy po jejím boku.

Vztah zasáhla tragédie

Kulturista je dost výrazná postava. Na svém Instagramu se chlubí svými svaly a občas se převlékne za ženu. K tomu se přidává jeho bouřlivý citový život točící se kolem panenek. Jeho fanoušci se zatajeným dechem sledovali sňatek s Margo, ale stala se tragédie, panenka se rozbila. Protože se Yuri nedokázal vyrovnat se svým traumatem, hledal novou lásku. Našel ji v náručí silikonové Luny a Loly. Ukázalo se, že obě panenky jsou do sebe také zamilované, takže tady máme milostný trojúhelník.

Zatímco Luna připomíná ženu, Lola je kuře, respektive má hlavu ženy a tělo kuřete, v němž je několik otvorů. Dříve zveřejnil video, jak hladí a objímá syrové kuře. Jak sám vysvětluje: „Pamatujete si můj pokus s kuřetem? Tenkrát jsem si to opravdu užil a zjistil jsem, že chci takovou sexuální hračku. Také jsem se rozhodl mít ode dneška harém. V naší rodině je místo pro mnoho lidí. Tohle je vzrušení, o kterém jsem snil.“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Narcity.com