Dcera se rozhodla své mamince připravit v její narozeninový den překvapení, které dojalo nejen oslavenkyni, ale i celý internetový svět!

Narozeninové večírky jsou vždy velikou zábavou – na stole je spousta jídla, kolem vás rodina a přátelé, příjemná hudba a také pár překvapení v podobě darů. Ale žena jménem Tammy měla na své narozeninové večeři jedno z překvapení, které by čekal jen málokdo, a to především díky své vynalézavé dceři Sammy, které se podařilo svou maminku v tento večer rozplakat štěstím.

Chtěl poznat svou biologickou matku

Víte, Tammy byla ve svých 18 letech nucena vzdát se svého syna Dylana a dát jej k adopci. Po narození už jej nikdy neviděla. Ovšem Dylan se rozhodl, že to tak nenechá a vyhledal svou sestru Sammy a samozřejmě byl také připravený poznat svou biologickou matku. Tammy s Dylanem spolu začali nejdříve telefonovat, protože Tammy chtěla, aby se Dylan cítil co nejpohodlněji, než se setkají tváří v tvář, ale Sammy se rozhodla, že telefonování už bylo dost a je načase se setkat osobně.

V den Tammyných narozenin jí její dcera řekla: „Chci, aby ses setkala se svým synem Dylanem.“ Jak se dalo očekávat, Tammy byla naprosto dojatá. Sammy pouze dodala: „Všechno nejlepší k narozeninám, mami.“

Rodina na prvním místě

Rodina je nejdůležitější institucí a přesto, že pěstounští rodiče mohou pro nás představovat skutečné anděly, vždy je důležité znát své biologické rodiče.

Podívejte se na úžasné setkání syna a jeho biologické matky po dlouhých 18 letech na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou

Zdroj: addictingstories.com