Miminko nepřestávalo plakat a rodiče si nevěděli rady. Kupodivu jediný člen rodiny, který byl schopen pomoct, byla kočka

Říká se, a některá videa jsou toho důkazem, že domácí mazlíčci jsou nejlepšími pečovateli o ty nejmenší členy rodiny. Vztahy mezi dětmi a zvířaty jsou velmi zvláštní, jiné než mezi dospělými a domácími mazlíčky. Ostatně tato kočička a dítě jsou toho rozkošným důkazem.

Roztomilé záběry

Pokud se podaří někomu zachytit, jak se zvířata chovají v přítomnosti dětí a děti v přítomnosti zvířat, vždy z toho vyjdou roztomilé záznamy, které nasbírají tisíce, možná milióny zhlédnutí a sdílení.

Kočka dokázala uklidnit plačící dítě

Jak všichni víme, miminka často pláčou a většinou nevíme proč, tudíž ani nevíme, jak je utišit, když neznáme důvod. Mohou být hladová, ospalá, unavená nebo je může něco bolet. A bezpochyby nejtěžším úkolem pro každého rodiče, když neví, co jejich děti trápí, je uklidnit je a uspat. Kupodivu v tomto případě jediný člen rodiny, který toho byl schopen, byla kočka.

Věnujte pozornost plačícímu dítěti v níže uvedeném videu. Dítě neúnavně pláče, dokud ho nepřijde uklidnit domácí kočka. Ve chvíli, kdy vyskočí na postel, miminko přestává plakat. Kočka se stočí k jeho hlavičce a snaží se dítě utišit. Tato rodina má štěstí, že má takovou schopnou pečovatelku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Rolloid.net