Naučte se rozpoznávat charakteristiku osobnosti podle krevní skupiny. V životě vám to přijde vhod

Ketsueki-Gata je v podstatě teorií osobnosti založenou na krevní skupině. Pokud přemýšlíte o tom, jaká práce vám vyhovuje nebo s kým trávit čas nebo žít, stačí se podívat, co vám radí vaše krev. Chceme se s vámi podělit o tajemství odhalená japonskými vědci.

Krevní skupina 0

Lidé s krevní skupinou 0 jsou jistí, odhodlaní, mají velkou výdrž a vždy vidí světlou stránku věci. Vždy se na ně můžete spolehnout, protože mají velký smysl pro zodpovědnost. Přestože s ostatními vycházejí docela dobře, raději tráví čas sami. Mají však také tendenci projevovat lhostejnost vůči ostatním a zaměřují se převážně na sebe. Jsou to typičtí workoholici, kteří pracují do úmoru.

Krevní skupina A

Krevní skupina A je nejlépe popsána jako introvertní, logicky smýšlející, rezervovaná a čestná. Tito lidé jsou perfekcionisti. Pokud něco nejde podle jejich plánů, je to důvod ke stresu. Je běžné, že jsou přehnaně citliví. Špatně se vyrovnávají se stresem kvůli vyšším hladinám kortizolu, takže by měli zvážit, zda se věnovat některým relaxačním koníčkům, jako je jóga nebo malování.

Než něco udělají, dvakrát si to rozmyslí. Okolí je oceňuje za to, jak jsou laskaví a něžní. Lidé s krevní skupinou A nedávají najevo své city, někomu důvěřují pouze v případě, že se dotyčná osoba již prokázala jako důvěryhodná.

Krevní skupina B

Lidé s krevní skupinou B jsou kreativní, zvědaví a aktivní. Přestože je tento typ popisován jako sobecký, lidé s touto krví jsou nejvíce milující. Mají také výrazné individualistické vlastnosti, nesnaží se naplnit očekávání ostatních, nacházejí svou vlastní cestu a zůstávají věrní svým zásadám. Rozhodují se rychle a nikdo je nezastaví.

Krevní skupina AB

Lidé se smíšenými krevními skupinami mají také směs vlastností. Proto je obtížné je přesně definovat. Mohou to být introverti i extroverti. Zajímají se také o umění a vědu. Krevní skupina AB je dobře vyvážená, tito lidé jsou ambiciózní, přemýšliví a milují klidné prostředí.

Jsou nepředvídatelní, protože jejich osobnost se rychle mění na základě jejich emocí. Z tohoto důvodu je někdy jejich okolí považuje za lidi se dvěma tvářemi. Kromě toho je jejich krev stejně jedinečná jako jejich osobnost – krevní skupina AB je nejvzácnější.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Verywellmind.com, Healthline.com