Dívenku celý pobyt v nemocnici nikdo nenavštívil. Osud však neřekl poslední slovo a ona našla svého anděla strážného

Liz Smithová právě zažívala nejhorší den svého života, lékaři jí totiž sdělili smutnou zprávu, že nikdy nebude moct mít vlastní děti. Dlouhá léta toužila po veliké rodině, ale zdravotní obtíže jí v tom zamezily, výsledky posledních testů navíc šanci na otěhotnění zcela vzaly za své. Smutná a ponořená do myšlenek se vracela na své oddělení ve františkánské dětské nemocnici, kde pracovala jako zdravotní sestra.

Osudové setkání na chodbě

A právě v té chvíli potkala na chodbě kolegyni, která přebírala malou holčičku do péče. Dívenka jménem Gisele na tom nebyla nejlépe po zdravotní stránce, navíc byla opuštěná.

Odložená dívenka, matka na drogách

O Gisele se začala zajímat a jejich vztah se den ode dne prohluboval. Dívenka se narodila jako nedonošená matce závislé na narkotikách a opiátech, od narození o ní nikdo nejevil zájem, matka ji zanechala v porodnici a dalších návštěv se nikdy nedočkala.

Nic není náhoda

Liz trávila s malou Gisele veškerý volný čas, pomáhala jí v rámci léčby i s rehabilitacemi, ale její zájem neskončil ani po pracovní době, kdy se holčičce věnovala a snažila se jí všemožně její pobyt v nemocnici zpříjemnit. Také Gisele si Liz oblíbila a svou lásku dávala najevo svými šťastnými výkřiky i velkýma očima. Za několik málo dní měla Gisele oslavit první narozeniny, a dárek dostala vskutku ten nejlepší.

Liz malou dívenku adoptovala

Dodnes tomu Liz nemůže uvěřit, že se podařila tak úžasná věc a malá Gisele mohla dostat k prvním narozeninám ten nejkrásnější dárek. Liz se stala oficiálně její matkou! Proces adopce byl dokončen těsně před jejími prvními narozeninami a holčička je tak mohla oslavit se svou novou rodinou už doma. Dodnes sice Gisele trápí zdravotní obtíže, v milující rodině Liz však vše zvládá skvěle.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Bestworthy.com