V 63 letech je žádanou modelkou a muži po ní šílí. Nejkrásnější babička na světě sdílí recept na věčné mládí

Krása a věk nejdou ruku v ruce? Přesně tohle popírá 63letá Francouzka Yazemeenah Rossi, která uchvacuje svým půvabem, pro který se jí přezdívá „nejkrásnější babička na světě“. Yazemeenah je ve svém věku nejen půvabná, ale také předčí svou fyzickou kondicí a propracovaným tělem i dvacetileté dívky. I proto se ve svém věku může stále objevovat na titulních obálkách nejznámějších módních časopisů.

Krása v každém věku

„Věk je jenom číslo“ a Yazemeenah je toho důkazem, protože v plavkách vypadá skvěle a otáčejí se za ní o generace mladší muži. Není divu, její působivé tělo snad už 30 let nestárne a postavu má stále pevnou a propracovanou. Z toho důvodu je jednou z nejvíce poptávaných modelek ve středním věku a nebojí se prezentovat na fotografiích spodní prádlo nebo plážovou módu.

Stříbrné vlasy od mladistvého věku

Nejčastěji si Yazemeenah lidé zapamatují podle jejích dlouhých stříbrných vlasů. Málokdo však ví, že barvu začala ztrácet už jako malá dívenka a na prahu dospělosti měly její vlasy již barvu „pepř a sůl“. Další zajímavostí je, že kariéru nezačala jako ostatní dívky z modelingu v době dospívání, ale až ve svých 30 letech, což se zdá z dnešního pohledu zcela nemyslitelné. Ona však vytrvala a v módním průmyslu působí už více než tři dekády.

Žádné plastiky

Yazemeenah se snaží žít v souladu se svým tělem a bere tak i samotné stárnutí. „Nezáleží, že je kůže ochablejší, od určitého věku zase máme více zkušeností a možností, jak se o tělo starat,“ dodává přesvědčeně. Z toho důvodu také nikdy nepodstoupila žádnou plastickou operaci. Snaží se svému tělu dopřát zdravou stravu s kvalitními oleji, maso, ryby a samozřejmě dostatek pohybu, což jsou její klíče ke krásné postavě.

Klíč k věčnému mládí

A za co vděčí svému mladistvému vzhledu? V jejím každodenním jídelníčku nechybí avokádo, které je jejím tajným receptem na věčné mládí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Esgentside.com