Optický rébus inspirovaný přípravou kávy. Vyřešit ho zvládne jen malé procento těch nejchytřejších

Najít odlišné nádoby na přípravu kávy na jediném obrázku se nemusí zdát jako těžký úkol, ale věřte, že to jednoduché skutečně není. V tomto případě se jedná o optický rébus, ve kterém máte najít odlišné kávovary. Na Facebooku se jedná o velmi populární hádanku, kterou úspěšně zvládlo jen několik uživatelů.

Není to tak jednoduché, jak to vypadá

Pamatujte, že tato výzva nemá žádný časový limit. Je pouze na vás, kolik času u ní strávíte. Jediná věc, na které skutečně záleží, je zábava, kterou u hledání zažijete. Jakmile najdete odlišný kávovar, můžete si připsat vítězství a pochlubit se svým přátelům. Sdílejte na sociálních sítích tento obrázek a udělejte si výzvu mezi přáteli. Uvidíte, kolik z vás najde odlišný kávovar a jak dlouho vám to bude trvat.

Dva odlišné kávovary

Reakce na tuto výzvu jsou nejrůznější, protože najít tyto kávovary, je velmi těžké. Oba dva kávovary jsou odlišné tím, že nemají kliku. Pokud je nemůžete najít, můžeme vám napovědět, že se tam skutečně nacházejí. První se nachází levé horní části, zatímco druhý najdete vpravo dole. Doopravdy to není jednoduché, takže si klidně dejte na čas a hledejte. Zajisté se vám je podaří najít. Možná to bude chtít trochu času a úsilí, ale určtě se vám to nakonec podaří. Přejeme hodně štěstí a zábavy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Depor.com