Dívka horko těžko přežila tragický pád letadla. Druhá šance na život ji zavedla až do talentové soutěže. Nikdo nečekal tak neuvěřitelný talent

Když bylo Kechi Okwuchi 16 let, přežila havárii letadla v Nigérii, která zabila na 107 lidí. Tehdy se rozhodla, že svou druhou šanci na život nepromarní, naopak využije každou příležitost, která se jí naskytne, aby byla šťastná a plnila si své sny. Tak se přihlásila do talentové soutěže America’s Got Talent.

Kechi vzpomínala na hrůzný zážitek

Kechi vzpomínala na děsivý okamžik předtím, než letadlo dopadlo na zem. „Pamatuji si, že jsem se v tu chvíli opravdu začala modlit. To je poslední vzpomínka, kterou mám, než jsem omdlela,“ vypráví Kechi.

Kechi utrpěla vážná zranění, ale přežila. Její druhá šance na život ji zavedla až do talentové soutěže America’s Got Talent. Její cesta k zotavení byla dlouhá a bolestivá. Mladá žena podstoupila více než 100 operací, rekonstrukčních i jiných. Ale dnes stojí před publikem a porotou silnější než dříve.

Hudba jí pomáhala v těch nejhorších chvílích

Kechi vyprávěla, že hudba byla velkou součástí jejího léčení: „Když jsem ležela na nemocničním lůžku a nemohla se hýbat, hudba byla můj únik. Udělala pro mě tolik.“ Čtyři roky po tragédii se mladá žena vrátila na univerzitu a promovala s vyznamenáním. Měla na starosti proslov a svůj úspěch věnovala svým 60 spolužákům, kteří zahynuli při letecké havárii v roce 2005. „Tato promoce není jen promoce. Je to dárek pro 60 studentů, kteří zemřeli při letecké havárii, kterou jsem prožila společně s nimi před 10 lety.“

Plní svůj slib

Nyní plní svůj slib, který dala sobě, zesnulým studentům i rodičům, že dosáhne důležitého milníku ve prospěch těch, kteří nepřežili. V roce 2017 Kechi čelí další velké výzvě na této cestě zvané život-stojí na pódiu jedné z nejznámějších talentových soutěží. Simon mladou ženu pobídl, aby začala zpívat. Nikdo nečekal tak neuvěřitelný talent, který Kechi má.

Úvodní obrázek: S vědomím Kechi Okwuchi, Zdroj: Talentrecap.com