Působivá improvizace mistrovského díla Leonarda Cohena. Dívenka zpívá do studny píseň Hallelujah a lidem naskakuje husí kůže

V poslední době vyšlo mnoho verzí slavné písně Hallelujah a každá z nich je lepší než druhá. Dnes vám chceme ukázat další ztvárnění této slavné skladby, které je stejně působivé jako mistrovské dílo Leonarda Cohena. Video se okamžitě stalo virálním a sbírá jedno sdílení za druhým.

Nová verze písně Hallelujah

Tentokrát je představitelkou Tiffany Day, 17letá středoškolačka původem z Kansasu, a pokud vám při poslechu této písně nenaskočí husí kůže, tak už u ničeho. Záznam byl pořízen v Itálii, když byla Tiffany na jarních prázdninách se svým středoškolským sborem.

Skupina během svého turné vystupovala v různých katedrálách, ale Tiffany zaujala studna v Benátkách. Neodolala příležitosti vyzkoušet si její jedinečnou akustiku. A jaký byl výsledek? Přesvědčte se sami v neuvěřitelném videu, které můžete vidět níže.

Dívka má před sebou skvělou pěveckou budoucnost

Od té doby byl příspěvek na Twitteru sdílen více než 125 000krát a líbil se více než 300 000 lidí a my se tomu vlastně ani nedivíme, protože improvizované představení vás nechá beze slov. Jsme si celkem jistí, že tato dívka má před sebou velmi zářnou pěveckou budoucnost.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Boredpanda.com