Odvážná dívka na invalidním vozíku dokazuje celému světu, že neexistují žádné hranice. Založila taneční skupinu

V životě si zaslouží zvláštní uznání lidé, kteří si prošli nepředstavitelnými útrapami, a přesto se dokážou smát, rozdávat pozitivní energii a brát život s nadhledem a lehkostí. Jedním z takových lidí je i Chelsie Hill, která inspiruje tisíce lidí na internetu. Její instagramový účet je plný optimismu a dobré nálady, prostředky, kterými chce Chelsie skrze sociální sítě inspirovat a povzbuzovat lidi s podobným osudem.

Tanec je možný pro všechny lidi

Chelsie se ve svých mladých 17 letech po těžké autonehodě dozvěděla, že už nikdy nebude chodit. Pro mladou dívku to byl šok, ze kterého by se jen málokdo vzpamatoval. Dnes je Chelsie 29 let, na sociálních sítích ji sledují tisíce lidí, nedávno se vdala a je zakladatelkou taneční skupiny. Její motto je: „Tanec je tanec, ať už chodíte nebo ne.“

Je skutečnou hrdinkou

Chelsie se se svým handicapem vyrovnala jako skutečná hrdinka. Když zjistila, že je zraněná a zřejmě už nikdy nebude chodit, netušila, jaký život to bude. Neznala nikoho s podobným postižením, neměla se tedy komu otevřít ohledně svých obav, kterým v tu chvíli čelila. Dívka se však nenechala strachem dlouhodobě ovlivnit a naučila se být znovu nezávislou  paní svého těla.

Cesta zpět ke štěstí

Našla cestu zpět ke štěstí. Z každé situace se vždy snaží vytěžit jen to nejlepší. Skutečně věří, že její láska k tanci ji zachránila. Celý život byla tanečnicí, její úraz ji mohl zbavit jejího největšího koníčku a smyslu života, ale nenechala se situací ochromit. Nohy ji možná neposlouchaly, ale to neznamená, že nemůže pokračovat v tanci.

Založila taneční skupinu

Ve snaže setkat se a podpořit další dívky jako je ona, založila Chelsie taneční skupinu, která nese název Rollettes. Taneční tým se skládá pouze z dívek na invalidním vozíku. Projekt započala čistě proto, aby se spřátelila i s jinými dívkami se stejným postižením, ale postupem času se z toho stalo mnohem víc. Cílem je umožnit ženám s postižením žít bez hranic a změnit perspektivu prostřednictvím tance.

Našla celoživotní lásku

Být na invalidním vozíku nebo mít jakékoli jiné postižení nečiní člověka méně milovaným. Každý si zaslouží lásku. Nedávno se Chelsie vdala za svého dlouholetého přítele, který ji miluje, ctí a zbožňuje na ní každou její část. Na svůj svatební den si pro svého přítele připravila velké překvapení. Svatební uličkou prošla po svých vlastních nohou s pomocí chodítka. Dvojice si dokonce mohla i zatančit svůj první novomanželský tanec s pomocí speciálně upravených svatebních šatů a popruhů, které Chelsie pomáhaly stát.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Chelsie Hill, Zdroj: Brightside.me