Dívka s autismem zpívá vánoční verzi písně Hallelujah. Z jejího bravurního představení naskakuje husí kůže

Pokud zrovna prožíváte špatný den a potřebujete zahřát svou duši, máme pro vás video, které vás dojme k slzám. Jistě dobře znáte píseň Hallelujah, je jednou ze skladeb, na níž se postupem času podílela široká škála umělců. Ovšem zejména níže uvedené představení je jedno z těch, na které nikdy nezapomenete.

Vánoční verze písně Hallelujah

Dívenka se postavila na pódium se svými spolužáky ze školy v Severním Irsku. Se silným a mocným hlasem vedla sbor s vánoční verzí písně Hallelujah. To, co můžete slyšet a vidět na videu, vyrazilo dech všem, kdo měl tu čest si záznam přehrát.

Dívka s nesmírným talentem

Kaylee Rogers je více než jen dívka s neuvěřitelným talentem pro zpěv. Některé možná překvapí, že zároveň trpí autismem a ADHD. Kaylee bylo 10 let, když takto neuvěřitelně zazpívala před velkým publikem. Byla velmi bázlivá a ve třídě moc nemluvila, ale na zpěvu bylo něco, co ji dokázalo popostrčit, aby vyšla ze své ulity.

Byl to učitel hudební výchovy, který si všiml Kayleeina úžasného pěveckého talentu. Aby jí pomohl vybudovat sebevědomí, povzbuzoval ji, aby vystupovala během školních koncertů.

Budete potřebovat kapesník

Více než 4 minuty Kaylee zpívá vánoční verzi písně od Leonarda Cohena Hallelujah se školním sborem.

Úvodní obrázek: Okras/Creative Commons/Attribution 4.0, Zdroj: Shareably.co