Neobyčejný oslík jako z pohádky. Zpívá vždy, když má chuť na nějakou dobrotu

Zpívající osel? Je to vůbec možné? Tento 28letý osel jménem Monte je důkazem toho, že na světě se dějí věci, o kterých se nám ani nezdá. Jeho hrdá majitelka Pinky Ruggles miluje jeho jedinečný hlas a Monte se hodně rychle naučil, že má přede dveřmi domu zazpívat, když dostane chuť na pamlsek.

Na začátku to bylo plaché zvíře

Monte čekal na svou novou milující rodinu téměř 10 let. Nikdo ho nechtěl, protože byl starší a nerad se tulil jako ostatní mladší osli. Byl také velmi plachý, takže chvíli trvalo, než si na někoho zvykl a důvěřoval mu. Na to zřejmě někteří lidé nechtěli čekat. Ale Pinky při prvním pohledu na Monteho věděla, že si jej odvede na svou farmu.

 

Bylo na něm něco zvláštního

Věděla, že je na něm něco zvláštního, něco okouzlujícího, co ji k němu přitahovalo. Okamžitě si ho vzala domů. Třetí den ve svém novém domově začal Monte zpívat tak, jak to žádný jiný osel nedělá. Pinky byla naprosto šokovaná tím, co slyšela, a Monteův výraz prozrazoval, že byl stejně překvapen. Monte má zvláštní „hlas“, přirovnat lze k opernímu zpěvákovi. Nevydává zvuk jako běžní osli.

Když chce Monte jídlo nebo pamlsek, jednoduše počká přede dveřmi a zazpívá pro Pinky serenádu. Ve svém novém domově dokonce našel i přátele, koně Ace a Jacka. Chovají se k sobě jako praví sourozenci. Pinky se na jejich dovádění ráda dívá, miluje, jak je Monte praštěný. Je až těžké uvěřit, že mu je už 28 let.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nypost.com