Lékaři měli podezření na rakovinu, to se nakonec nepotvrdilo. Dívka s mateřským znaménkem přes polovinu obličeje

Holčička byla naprosto jedinečná svým vzhledem, lékaři nemohli uvěřit tomu, co vidí. Téměř přes celý obličej měla tmavě hnědé znaménko, které tvořilo jakousi masku. Odborníci měli nejdříve podezření na rakovinu, ale ukázalo se, že unikátní vzhled novorozeněte naštěstí nesouvisí se zdravotními komplikacemi. Dnes je dívka známá po celém světě.

Pomohla klinika v Rusku

Když se dívka 7. března 2019 narodila, všichni byli v šoku. Nejvíce samozřejmě samotní rodiče. Ihned dostali strach, že s jejich dítětem není něco v pořádku. Lékaři také dostali prvotní podezření na rakovinu, ale po všech možných vyšetřeních se naštěstí zjistilo, že dívka je po zdravotní stránce v pořádku.

Po nějaké době se matka rozhodla navštívit s dcerou kliniku v Rusku, kde by dívce pomohli od obrovského znaménka přes polovinu obličeje. Ačkoli se nejednalo o zdravotní problém, matka moc dobře věděla, že v dospívání by mohla být její dcera vystavena šikaně a v dospělosti by se nemusela se svým vzhledem příliš ztotožňovat, chtěla tedy problémy řešit ihned. Bylo potřeba 100 laserových sezení. Postup trval dlouhých 18 měsíců.

Dívka je k nepoznání

Dnes vypadá úplně jinak. Uživatelé internetu si užasle mnou oči. Takovou změnu rozhodně nelze přehlédnout. Je známá po celém světě i díky tomu, že jí její maminka založila účet na Instagramu, kde můžete nalézt spoustu fotografií. Nyní ji sleduje přes 365 tisíc fanoušků. Kromě slov vyjadřujících obdiv se samozřejmě objevily i méně lichotivé komentáře na vzhled dítěte.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: bebemamae.com