Dívka začala zpívat, když se k ní vzápětí přidala její matka. Ani známý kat poroty se nemohl přestat usmívat

Talentové soutěže se objevují na televizních obrazovkách už několik let, ale to neznamená, že se těším menší oblibě. Spíše naopak. Po světě běhají tisícovky skrytých talentů, které jen čekají na svou chvíli. Tu jim poskytují právě podobné typy soutěží. A stále je, na co se dívat. Připomeňte si toto úžasné vystoupení dcery a matky, po kterém porotcům i publiku spadla brada.

Matka a dcera vytvořily úžasné duo

Matka, 42letá Ana, a její 18letá dcera Fia se rozhodly jít do British Got Talent. Vybrali si známou píseň Barbry Streisand a Celine Dion zazpívat píseň dua Barry Streisand a Celine Dion „Tell Him“ a dobře udělaly. Jejich vystoupení bylo dechberoucí.

Nejdříve začala zpívat Fia a poté se k ní přidala i Ana. Známý kat poroty Simon Cowell nevěřil svým očím ani uším. Vystoupení těchto dvou se odehrálo před pár lety, ale stojí za připomenutí.

Ženy mají za sebou těžkou minulost

Přestože si ženy prošly velmi těžkým životním obdobím, Ana uvedla, že netouží po ničem jiném než začít znovu. Sbalit si věci a vzít děti svému násilnickému partnerovi vyžaduje obrovskou odvahu a sílu. Ale Ana to zvládla a nyní chce na vše špatné zapomenout a soustředit se na nový začátek. Vítězství v soutěži by bylo pro tuto svobodnou matku požehnáním.

Všichni měli husí kůži

Všem přítomným naskočila při jejich vystoupení husí kůže. Buďte připraveni na slzy, smích a mrazení po zhlédnutí níže uvedeného videa.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk