11letá dívka si od poroty i diváků vysloužila bouřlivé ovace vestoje. Zvládla zazpívat jednu z nejtěžších písní jako profesionál

Talentové soutěže se na našich obrazovkách objevují už několik let a my si stále pokládáme jedinou a tu samou otázku – kde se pořád všichni ti úžasní zpěváci a zpěvačky tak dlouho skrývali? Desítky let můžeme každý rok pozorovat zrod nové hvězdy. A i když si říkáme, že už nás nemůže nic překvapit, může. Tato dívka Serena je toho živoucím důkazem.

Výzva, která se vyplatila

Když je vám pouhých 11 let, může být odvaha vystoupit na velkém jevišti před publikem a porotou velice malá. Serena se ale odhodlala a udělala dobře. I když si vybrala tak těžkou píseň, jakou je I Will Always Love You, originál od Dolly Parton proslavený především Whitney Houston, všem přítomným doslova vyrazila dech. Po prvních dvou slovech byli diváci i porotci naprosto ohromeni.

Kontrola hlasu i emocí

A jak se ukázalo, Serena je skutečně neobyčejná dívka. I v tak mladém věku dokázala zachovat klid, byla vyrovnaná, velké pódium ji vůbec nerozhodilo. Dokázala se svým hlasem zkušeně pracovat, udržela si emoční kontrolu a její výkon byl naprosto profesionální. Několik diváků se ocitlo v slzách. Nicméně, o tom všem se můžete přesvědčit sami. Na níže uvedeném videu můžete zhlédnout Serenino vystoupení, které už teď svědčí o tom, že se zrodila další hvězda, o které jistě ještě uslyšíme.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Fabiosa.com