Dobrovolnice v lese objevila k smrti vyděšeného a zraněného psa. Ačkoli situace vypadala špatně, všimla si opodál ještě něčeho horšího, co ženu přimělo k slzám!

Leslie pracuje pro projekt, který pomáhá krmit zbloudilé psy v Dallasu, protože moc dobře ví, jak dokáží být někteří majitelé domácích zvířat barbarští. Když si tedy všimla Bennyho, dvouletého křížence šarpeje, jenž byl zanechán osudu v mrazivých venkovních teplotách, věděla, že musí okamžitě jednat.

Oblast, ve které byl Benny nalezen, je zachráncům zvířat dobře známá, protože se jedná o velmi oblíbené místo, kde se bezcitní majitelé domácích mazlíčků zbavují nechtěných zvířat. Leslie se k třesoucímu se a vyděšenému Benny začala pomalu přibližovat a všimla si hluboké rány na jeho levé straně. I když situace vypadala špatně, Leslie zaregistrovala ještě něco horšího o pár metrů dál – dalšího opuštěného, zraněného a promrzlého psa. V tu chvíli už zachránkyně neudržela slzy.

Požádala o pomoc newyorskou organizaci pro záchranu psů a věci se začaly měnit k lepšímu. Jak napsal mluvčí na sociální síti: „Když jsme našli Bennyho v krabici v kritickém stavu, nacházel se poblíž ještě jeden pes, o němž se domníváme, že v této oblasti žije už celé týdny a promrzlý k smrti ležel přímo vedle Bennyho.“

Benny a jeho kamarádka Betty nyní dostávají řádnou veterinární péči a přestože cesta k úplnému zotavení bude ještě dlouhá, je tady naděje.

Dobrou zprávou je, že vedle těch bezcitných lidí existují i ti úžasní, jako je Leslie, kteří nadále bojují za tato opuštěná zvířata.

Jak se vám příběh se smutným začátkem, ale šťastným koncem líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.com