Nevěsta pronesla ve svém slibu slova, patřící jejímu nevlastnímu synovi. Reakce malého chlapce zanechala všechny svatebčany v slzách!

Když jste dítě a zúčastníte se svatby, dospělí vás učí, abyste během obřadu zůstali klidní a chovali se slušně. Jen pípnete a konce ceremoniálu se nikdy nedočkáte. Ovšem někdy nastanou chvíle, kdy je malé vyrušení v pořádku – ve skutečnosti v tomto konkrétním případě se tento moment stal nezapomenutelným okamžikem, který otřásá celým internetem.

Emoce jsou během svateb zcela na místě a vždy se v takový den projeví naplno, ale nikdo by nečekal, že zasáhnou i ty nejmenší. Čtyřleté děti v podstatě ani neposlouchají, co se děje u oltáře, ale tento malý chlapec ano! Když slyšel slova nevěsty, emoce ho naprosto odrovnaly. Gage, ženichův syn, byl přítomen na svatbě členky amerického letectva Emily a svého otce, seržanta amerického námořního sboru, Joschuy a co chlapce opravdu zaujalo, byla chvíle, kdy došlo na svatební sliby. Jeho reakce byla naprosto neočekávaná!

Emily, jako Gagova budoucí nevlastní maminka, totiž ve svém slibu na chlapce nezapomněla: „Chci, abys byl v bezpečí a snažil se co nejvíce být dobrým člověkem. Vím, že ty i já jsme tvrdohlaví, ale z celého srdce pevně doufám, že až se jednou staneš dospělým mužem, pochopíš mé metody a uvědomíš si, že jsem dělala jen to, co je pro tebe nejlepší a že tě moc miluji. Jsi výjimečný chlapec a pomohl si mi stát se ženou, jakou jsem dnes. Život mi dal dar a tím jsi ty.“ Malý Gage se nedokázal během dojemné řeči ovládnout a zachoval se tak, až skončili všichni svatebčané v slzách. Stejně jako vy teď, že?

Podívejte se na silné video, které následuje níže:

Co říkáte na tento krásný příběh o tom, jak může fungovat rodina? Sdílejte nádherný moment mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj:addictingstories.com