Poslední okamžik bok po boku. Dojemné loučení zvířecího mazlíčka se zesnulým kočičím přítelem

Odchod domácího mazlíčka z tohoto světa je pro mnoho lidí, jako kdyby jim zemřel člen rodiny. Váš pejsek nebo kočička se stali součástí rodiny a život bez nich si už ani nedokážete představit. Leč život není pouze o hezkých věcech a pokud nějakého domácího mazlíčka doma máme, musíme s takovými situacemi počítat. Smrt však silně vnímají i ostatní zvířata v domácnosti.

Nejlepší kočičí přátelé

Chuey a Big Boy byli kočičí přátelé, kteří sdíleli takové pouto, které byste těžko hledali i ve světě lidí. Bohužel, dvojici rozdělila vážná nemoc. Chuey se začal potýkat s rakovinou čelisti.

Boj s rakovinou

Kotě jménem Chuey bohužel svůj boj s rakovinou čelisti prohrálo. Majitelka byla znepokojena chováním svého druhého kotěte, Big Boye, které nemělo tušení, co se s jeho kamarádem děje. Proto ho nechala, aby se s ním rozloučil.

Rozloučení s nejlepším přítelem

Big Boy byl zdrcen odchodem svého drahého přítele, což můžete vidět na první pohled na videu, který jeho majitelka pořídila. Chtěla si uchovat památku na jejich přátelství a dopřát Big Boyovi řádné rozloučení se svým kočičím přítelem, jenž už navždy zůstane v jeho srdci.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk