Hladovějící štěně bylo krok od smrti. Před uhynutím ho zachránila dobrosrdečná žena. Nabídla mu krajíc chleba, po kterém vděčně skočil

Rachael ze Sidewalk Specials v Jižní Africe nedávno zachránila malé hladovějící štěně bez domova. Nabídla mu krajíc chleba, po kterém vděčně skočilo. Roztomilý drobeček vrtěl ocáskem a byl velmi rád, že jej konečně někdo našel a mohl mu nabídnout druhou šanci na život.

Záchrana přišla právě včas

Rachael věřila, že pro toulavé štěně přišli v pravý čas. Chudák už skoro týden žilo osamocené, bez pořádného jídla a bez domova. Už při prvním pohledu však bylo poznat, že je to silák a jeho pozitivní přístup k situaci jej držel při životě.

Na adopci štěně nečekalo dlouho

Štěně strávilo první noc u veterináře a druhý den dostalo povolení odejít k pěstounům, kde bude čekat na adopci. To však netrvalo dlouho, hned za týden se jej ujala Freya, milá žena, která se rozhodla nabídnout štěněti milující domov, kde by mohl strávit celý svůj život obklopený láskou.

Rádo objevovalo svět

Freya adoptovala malé štěně, když mu bylo 9 týdnů. Rozhodla se jej pojmenovat Gunnar. Roztomilé zvířátko teď mělo milující lidskou maminku. Hned po příchodu se skamarádil s celou rodinou. Na první pohled bylo vidět, že je Freye vděčný, že si jej vzala pod svá křídla. Gunnar pravděpodobně nikdy předtím neviděl trávník. Všechno ho zajímalo, rád objevoval nové věci a byl ze všeho tak nadšený.

Našel si nové kamarády

Poté, co se Gunnarova majitelka stala také pěstounkou psů, byl šťastný, že si našel kamarády na hraní. Byl přirozeně přátelský a zvídavý. Vždy jim ukazoval, co zrovna našel. I poté, co vyrostl, zůstal stále tím malým šťastným štěnětem.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Sidewalk Specials, Zdroj: The Dodo