Pravidla, díky kterým vám žádný muž neuteče. Řiďte se těmito hesly a budete pro něj jedinou na světě

Samozřejmě, stát se tou pravou a jedinou pro svého muže není snadný úkol, ale to neznamená, že můžete sedět doma a stěžovat si. Nikdo vám nemůže zabránit v tom, abyste udělala alespoň jeden krok k vašemu ideálu a dokázala svému muži, že právě vy jste ta, kterou hledal celý svůj život.

Odlišujte se

Coco Chanel svého času tvrdila, aby se žena stala nenahraditelnou, musí se neustále měnit. Nejdůležitější je „nezaseknout“ se na dlouhou dobu v jedné inkarnaci, měňte se. Předvídatelnost je vaším úhlavním nepřítelem, není nic horšího než žena, jíž manžel dokonale zná a dokáže předvídat, jak se zachová a co řekne zítra, pozítří, o rok později.

Přijměte muže takového, jaký je

Líbilo by se vám samotné, kdyby vás muž donekonečna káral. Nevyžadujte od svého milovaného, ​​aby plně vyhovoval vašemu ideálu. Nezaměřujte se na jeho nedostatky, nevšímejte si jich, ale jemně a taktně nabídněte jiné možnosti. A pochvalte ho pokaždé, když vám udělá radost.

Buďte spolehlivá

Chovejte se tak, aby muž věděl, že se na vás může v těžkých chvílích spolehnout a vy jste vedle něj nejen v radosti, ale i ve smutku. Místo toho, abyste na něj ve chvíli, kdy si sám uvědomí, že je vinen, svrhla krupobití výčitek, najděte pro něj slova povzbuzení.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Womenshealthmag.com