Dojemný příběh retrívra, který si kvůli své deformitě prožil život plný odmítání a zanedbanosti. Přečtěte si, jak to s ním nakonec celé dopadlo

Seznamte se s Beaux Toxem, labradorským retrívrem, který kvůli své obličejové vadě prožil život plný odmítání a zanedbanosti, dokud nepoznal svou nejlepší kamarádku Jamie.

Beaux se narodil s jedinečnými rysy, které si vysloužil již v matčině břiše, jelikož se v jejím lůně mačkal s dalšími pěti sourozenci. Kvůli své deformitě ho jeho majitelé nemohli prodat, a proto jej dali pryč. Beaux se dostal do péče muže, který jej zanedbával a nechal venku po dobu dlouhých 5 let. Byl zanedbaný do takové míry, že jediné, co z něj zbylo, byl smutný, nemocný a parazity napadený uzlíček kostí bez jakékoliv naděje na šťastný život.

Ovšem za nějaký čas se na něj usmálo štěstí v podobě jeho nového strážného anděla Jamie. Beaux byl v zoufalém stavu a Jamie se rozhodla dopřát mu druhou šanci na život. „Chtěla jsem, aby měl zázemí a místo, o němž bude vědět, že je jeho domovem,“ řekla Jamie.

 

Jamie sama vyrůstala v pěstounské péči a s Beauxem velmi sympatizovala. Věděla, že pocity falešné naděje a odmítání pochází z přechází z rodiny do rodiny, a proto se rozhodla mu dopřát tu nejlepší péči. Intenzivní léčba oddaného veterináře postavila časem Beauxe zpět na nohy. Po odstranění červů, které ho téměř stály život, si jej Jamie konečně mohla vzít domů.

Nyní je součástí šťastné rodiny a dokonce získal brášku v podobě dalšího retrívra, Rileyho. „Riley a Beaux se naprosto milují,“ řekla Jamie.

Navzdory předešlému strádání z Beauxe vyzařuje radost a nevinnost mladého štěněte. Je plný života a všem kolem sebe přináší štěstí a potěšení.

Co říkáte na tento příběh, jenž smutně začal, ale šťastně skončil? Máte doma také pejska, na kterého nedáte dopustit? Sdílejte s námi vaše názory v komentářích.

zdroj: boredpanda.com