Domácí metoda, která vás zbaví chloupků na obličeji. Bezbolestně a zadarmo

Jediný porost, který si ženy rády pěstují, jsou vlasy. Vše ostatní musí pryč, zvláště z obličeje. Na tom se shodneme všichni. Některé ženy trápí nevzhledný knírek nad horním rtem více než jiné a je pro ně obtížnější se jej zbavit, proto se zpravidla rozhodují pro řešení laserem nebo bolestivým voskem. My pro vás ale máme tip, jak si pomoci bezbolestně, efektivně a především zdarma.

Domácí metoda pro odstranění chloupků z obličeje

Na této metodě je skvělé především to, že zahrnuje pouze tři ingredience, a to ještě takové, které můžete najít ve své kuchyni. Připravte si 1/2 polévkové lžíce ovesných vloček, 1 lžíci medu a 6 – 8 kapek citrónové šťávy.

Postup

Ovesné vločky rozemelte, přidejte k nim citrónovou šťávu a med. Nechte směs asi tak 1 – 2 hodiny odstát a poté aplikujte na oblast, kde chcete chloupky odstranit. Nechte na obličeji působit 15 – 20 minut a poté jemně masírujte krouživými pohyby 2 – 5 minut. Opláchněte teplou vodou a rozetřete krém na obličej.

Výsledky

Proceduru podstupujte 3x týdně, po měsíci nezůstanou žádné stopy po strništi. Vytvořená pasta nejenže odstraní chloupky, ale také zklidní pokožku a zanechá ji jemnou.

Obrázky: Freepik