Domácí saunování pomocí potravinářské fólie. Přes noc zhubnete břicho i stehna

První dojem může svádět ke skepticismu, ale jakmile se objeví první výsledky, zjistíte, že tento trik s potravinářskou fólií není vůbec k zahození, pokud potřebujete ztratit několik milimetrů navíc na břiše a stehnech.

Zmenšení objemu břicha a nohou

Trik spočívá v tom, že si namažete problematické partie kokosovým olejem, promasírujete a obalíte potravinářskou fólií. Následně si oblečete pyžamo a půjdete spát. Přesto, že se budete cítit trochu nepříjemně, nakonec usnete a ráno se můžete těšit z prvních výsledků. Jde o to, že pod fólií vznikne teplo, jakási malá sauna, která vám pomůže hubnout, i když zrovna spíte. 

Výsledky

Vaše břicho, boky a nohy budou mít menší objem a budou lépe tvarované. Nezhubnete přes noc 5 kg, ale uvidíte, jak se vám pár milimetrů ztratilo. Jedná se o jednorázový proces, který by neměl být považován za klasické hubnutí nebo dietu. Pro dlouhodobou ztrátu hmotnosti je třeba upravit stravu a cvičit, ale pokud potřebujete rychlé výsledky, protože vás druhý den čeká velká událost, tento trik vám rozhodně pomůže k tomu, abyste se cítili krásně a sebevědomě.