Dovolená na Valašsku předčí vaše představy

Město ležící pod vrcholem Radhošť vás upoutá nejen překrásnými přírodními scenériemi, pestrou paletou celoročních volnočasových aktivit, ale také komfortním ubytováním.

Proč jet do Rožnova pod Radhoštěm?

Hlavní výhodou je pro ubytování Valašsko blízkost čisté přírody. Není divu, rekreační a turistická oblast Pustevny v čele s horou Radhošť je od města vzdálená cca 21 kilometrů. Hravě se tam dostanete pravidelnou autobusovou linkou i autem. Lokalita je jako stvořená pro letní i zimní sportovní aktivity. V zimě neodoláte lyžování a sáňkování na upravených sjezdovkách a v parných letních dnech vyrazíte do aquapaku anebo na výšlap napříč dechberoucí krajinou. Skvělým tipem na výlet je stezka Valašska v korunách stromů na Pustevnách se skleněnou vyhlídkou Skywalk.

Pěšky, anebo na kole?

Milovníci pěší turistiky ocení desítky kilometrů značených tras a cyklostezka Bečva nadchne vášnivé cyklisty. Nesmíme zapomenout na Valašské muzeum v přírodě, které je nedaleko letoviska Wellness & Spa hotel Horal.

Objekt je moderním šperkem Beskyd a patří k nejlepšímu ubytování v Rožnově pod Radhoštěm. Je určen pro odpočinkovou rekreaci a disponuje plně vybaveným wellness centrem. Pohodlné a cenově dostupné noclehy nabízí také beskydské hotely Relax, Eroplán Superior a Energetic.

Vyhledejte si nabídku snů

Pohodová dovolená na Valašsku se úzce spjata i s návštěvou rožnovských pivní lázní. Město je od 18. století lázeňskou lokalitou a od roku 2010 se v místním pivovaru vaří delikátní zlatavý mok. Romantiku a luxus nabízí hotel AGH a vůni venkova zase ubytování Kozí farma . Valašsko je ideálním místem pro rodinnou i aktivní dovolenou a byla by velká škoda ho nepoznat blíže. Sháníte-li kvalitní pobyt, využijte přehledné nabídky ubytování na Hotel.cz. Počtem možností budete příjemně překvapeni.