Dovolená se pro ženu změnila v záchranu života budoucího člena její rodiny. Když zjistila, čím se prošel, neváhala ani minutu!

Kiara trávila se svou rodinou dovolenou na Krétě, když jednoho dne jela po silnici a zahlédla uprostřed silnice psa. Zastavila se, aby se zvíře mohlo v klidu přesunout z cesty, ale sotva se belhalo.

Věděla, že musí okamžitě jednat a pomoct nebohému stvoření vyhnout se možné katastrofě. Při bližším ohledání si všimla, že má poškozenou páteř a na jednu nohu je ochrnutý.

Zjistila, že opuštěný pes žije v nedaleké stodole, takže se rozhodla, že jej bude v příštích dnech pravidelně navštěvovat, aby mu přinesla nějaké jídlo a zahrnula ho péčí.

Pojmenovala jej Fos, což v řečtině znamená „zářící“. Po každé Kiařině návštěvě bylo vidět, že je Fos velmi šťastný. Konečně nebyl sám a měl nové přátele. Navzdory tomu, co si musel prožít, byl velmi milý. Kiara hned věděla, že už jej nikdy neopustí.

Vzala Fose na místní veterinární stanici, kde lékař zjistil, že byl Fos týrán, což zapříčinilo zranění zad a zlomenou páteř. Po dokončení léčby odletěl Fos s Kiarou do Holandska, kde objevil svou novou rodinu a milující domov se svou zachránkyní Kiarou.

Dokázali byste se zachovat stejně jako Kiara? Sdílejte příběh o odvážné záchraně nebohého pejska mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com