Žena, stojící ve frontě v obchodě, propukla v zoufalý pláč. Cizinec před ní se zachoval jako její nejlepší přítel a skutečný anděl strážný

Přesto, že byl hurikán Irma vzdálený několik hodin od Floridy, zoufalá Pam v danou chvíli jela do Lowe v Orlandu pořídit nouzový generátor. Koupě záložního zdroje pro ni bylo životně důležité, nešlo jí pouze o to, aby mohla mít i nadále zapnutá světla či ledničku, pokud zasáhne nespoutaný živel. Její důvod byl mnohem závažnější!

Když stála ve frontě a uvědomila si, že muž, stojící před ní, koupil poslední generátor na skladě, propukla v zoufalý pláč. Poté, co zákazník Ramon zjistil, že Pamův otec je odkázán na umělé dodávání kyslíku a bez elektřiny by mohl zemřít, dal jí svůj zdroj. Na oplátku dostal od Pam srdečné objetí a slova díků plná slz štěstí. Žádná dlouhá diskuze ani vyjednávání, cizí muž se prostě jen rozhodl udělat správnou věc a jednal okamžitě. Pro Pam se náhle stal jejím strážným andělem.

V těžkých časech mají lidé tendenci se sdružovat a konat dobré věci. Možná nemají sílu porazit ničivou sílu matky přírody, ale mohou se spolčit a spolupracovat, ale přežili její hněv.

Na celou situaci se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Zachovali byste se stejně jako tento muž se srdcem na pravém místě? Sdílejte tento krásný příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org