Drobná žena se smutným osudem ohromila jedinečným hlasem. Přísný porotce talentové soutěže měl slzy na krajíčku

Simon Cowell stisknul Zlatý bzučák pro zpěvačku s přezdívkou Nightbirde. Ta na pódiu v talentové soutěži odhalila, že má rakovinu a má jen 2% šanci na přežití. To jí ovšem nebránilo, aby šla ukázat svůj talent do soutěže „Amerika má talent“. Nighbirde, vlastním jménem Marczewski, se objevila v 16. sezóně této talentové show a zazpívala originální píseň „It’s Alright“.

Jedinečný hlas a drobném těle

Tato třicetiletá žena z Ohia uvedla, že píseň byla během posledního roku jejího života velmi důležitá a trpí rakovinou, která se jí rozšířila do plic, kolem páteře a do jater. Potom ji ovšem potkala obrovská radost, když po emotivní písni Simon Cowell ztratil slova a měl slzy na krajíčku, když se rozhodl, že jí nedá jen ano, ale rovnou ji pošle do dalšího kola.

Přímo na živá vystoupení

Nightbirde si v první chvíli zakryla tvář, protože byla naprosto v šoku a nemohla tomu uvěřit. Na pódiu padla na kolena, když si uvědomila, že jde přímo na živá vystoupení a nemusí procházet vyřazovacími koly jako ostatní soutěžící, kteří uspěli v castingu.

Konečně slzy štěstí

Mladá žena se rozplakala, když ji Simon na pódiu obejmul a řekl jí, že všechno v jejím vystoupení bylo naprosto jedinečné. Nighbirde opustila jeviště a ještě dlouho se třásla emocemi. 

Před samotným vystoupením řekla porotcům, že je důležité si uvědomit, že „jsme víc než jen špatné věci, které se nám dějí“. To je největší moudro, které bychom si od této ženy měli všichni vzít. To, že se nám dějí špatné věci, neznamená, že jsme špatní lidé nebo musíme být nešťastní. Dokazuje, že i ve špatném životním období můžete být pozitivní a jít si za svými sny, i když jste vážně nemocní.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Newsitamea.gr