Malé pacienty v nemocnici navštívili speciální hosté. Děti nedokázaly skrýt upřímnou radost a nadšení

Nemocnice jsou drsná stresující místa, zejména pro malé děti. Přestože se zdravotnický personál bude snažit, aby vám bylo lépe, většinou se v nemocnicích náš stav zhoršuje, především psychický. Tyto děti byly v dětské nemocnici hospitalizovány z vážnými a život ohrožujícími nemocemi či zraněními, ale naštěstí jim přišel na pomoc Spider-Man, aby je rozveselil.

Parta superhrdinů se vydala do dětské nemocnice

Tom Holland, představitel nejnovějšího Spider-Mana, se v nemocnici setkal se spoustu dětí a fanoušků superhrdinů. Přidal se k němu ještě jeho kolega Jake Gyllenhaal a herečka Zendaya. Všichni se objevili v kostýmech z posledního filmového ztvárnění Spider-Mana, aby dětem udělali den, na který nikdy nezapomenou.

Stačí se jen představit

Stačí jen, když Tom vtrhne do pokojů, a představí se slovy: „Hej, jak je lidi? Jsem Spider-Man,“ a na dětských tvářích můžete vidět neskrývané vzrušení. Jedno z dětí dokonce reaguje slovy: „Miluji tě.“ Tom dokonce pro děti provedl salto vzad, aby jim dokázal, že je skutečný Spider-Man, zde nejsou potřeba žádné speciální efekty. Ani Jake se nedržel opodál. Přestože byl oblečen ve svém kostýmu antihrdiny Mysteria, k dětem byl samozřejmě vlídný a laskavý. Nikdo z přítomných nedělal rozdíly, děti milují oba stejně, i když si Spider-Man převzal většinu potlesku. Děti si pak mohly dopřát speciální projekci filmu Spider-Man: Daleko od domova, kde Tom Holland, Jake Gylenhaal a Zendaya hrají hlavní role. Jejich přítomnost bezpochyby malým pacientům zpříjemnila den.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net