Duchaplný rozhovor mezi dědečkem a vnučkou. Holčička neřekla jediné srozumitelné slovo, významu rozuměli jen oni dva

Prarodiče milují svá vnoučata stejně jako své děti. Je zde však rozdíl v tom, že je nemusejí až tak vychovávat jako jejich rodiče, tudíž, jak je zvykem, dědečkové a babičky jsou především na rozmazlování. V níže uvedeném videu byl zachycen dědeček při rozhovoru se svou vnučkou. Tématu však rozumějí pouze oni dva.

Duchaplný rozhovor mezi vnučkou a dědečkem

Působí to, jako kdyby se vnučka s dědečkem nacházeli v mužově kanceláři. On se opíral o polstrované křeslo a upřeně hleděl na svou vnučku. Vypadala totiž, že mu musí sdělit něco velmi důležitého. Neustále rozhazovala ručičkama a šlo vidět, že toho má hodně na srdci.

Významu rozuměli jen oni dva

Hrdě stála, měla na sobě krásné šatičky a nutně potřebovala, aby jí její dědeček porozuměl. Ten samozřejmě kýval hlavou a působil, že všemu rozumí. Dokonce se rozhodl odpovídat, aby jeho vnučka měla dojem, že všechno chápe.

Zdálo se, že spousta gest byla také klíčem k mluvení jazykem dítěte. Děda se hodně usmíval a smál, tím dal své vnučce najevo, že moc dobře ví, co mu chce říct. Sice nepronesla jediné srozumitelné slovo, ale bylo jasné, že si tihle dva náramně rozumí. Holčička měla k vyprávění velmi poutavý příběh.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com