Z šedé myšky bohyní. Důchodkyně se během hodiny proměnila v přitažlivou krásku. Nikdo jí nehádá více než 35 let

Vizážista Ruslan Tatyanin dovedně mění starší ženy v 30leté krásky, které sotva pozná jejich vlastní rodina. Ostatně fotografie důchodkyně před a po nalíčení svědčí o jeho šikovných rukách, talentu a umu. Nikdo by jí nehádal více jak 35 let. Přesvědčte se sami. Řekli byste, že tato žena je jedna a tatáž?

Hodina na magickou proměnu

Ruslan potřeboval asi hodinu na magickou proměnu naší hlavní hrdinky. Nevíme, kdo byl více překvapený, jestli samotná žena, která se během vteřina změnila v modelku, nebo její rodina, která ji nepoznávala. Výsledek byl naprosto ohromující a místnost utichla šokem.

Žena nevěřila vlastním očím

Sama žena, která proměnou prošla, si ani nepředstavovala, že výsledek bude tak fascinující. Při pohledu na sebe do zrcadla byla ohromená svým vzhledem. Samu sebe by nepoznala, pokud by se potkala na ulici. Neměla vůbec tušení, co všechno dokáže správný make-up a účes.

Z šedé myšky bohyně

Žena se proměnila v naprostou bohyni. Její příbuzní nemohli uvěřit, že je to skutečně ona. Ze šedé myšky najednou žena, která má šmrnc a styl. V tomto příkladu vizážistka ukázal, že úspěšné líčení a stylový účes mohou radikálně změnit image ženy.

Úvodní obrázek: S vědomím Ruslan Tatyanin, Zdroj: Ruslantatyanin.ru