Patříte do úzké skupiny jedinců, která najde všechny tygry na obrázku? Pouze 1% populace je úspěšné

Jste přesvědčeni, že máte dobrý zrak a máte dar všímat si i těch nejmenších detailů? Obrazové testy vás baví a máte pocit, že v nich vynikáte? Zkuste své dovednosti otestovat znovu a zjistěte, jak na tom jste se svou všímavostí. Spousta lidí si detailů nevšímá, ale vy můžete patřit do úzké skupiny jedinců, která najde všechny tygry na obrázku.

Zadání testu je velice jednoduché

Instrukce jsou velice snadné, ale samotné řešení už tak lehké není. Principem obrazového testu je najít všechny skryté tygry na obrázku. Je jisté, že alespoň 5 jich najdete, ale to zdaleka nejsou všichni. Dejte si na čas, kvíz nespočívá v rychlosti, ale spíše v přesnosti. Stačí odpovědět na otázku: Kolik tygrů vidíte na obrázku?

Řešení optické iluze

V tisících komentářů na sociálních sítích, kde byl obrazový test sdílen, uživatelé internetu hádali různé počty. Nejčastěji se objevovala čísla jako 5, 7, 8, 11 a 13. Ale to je stále málo. Tygr ukrytých na obrázku je ještě o něco více. Našli jste je všechny? Pokud vás zajímá správná odpověď a ověřit si, zdali se vám řešení kvízu podařilo, je to přesně 16 tygrů. Patříte k 1 % populace, která uvedla správné číslo nebo jste se mýlili jako většina?

Úvodní obrázek: Kepribadian, Zdroj: Dailymail.co.uk