Podezření na ledvinové kamen v nemocnici nepotvrdili. O několik hodin později se její nesnesitelné bolesti vysvětlily, a to hned natřikrát

Matka dvou dětí cítila nesnesitelně silné bolesti v okolí břicha a zad. Získala podezření na ledvinové kameny. V nemocnici jí však sdělili šokující zprávu-byla těhotná. Což by ale nebyla až tak šílená zpráva, jako to, že za pár hodin přivedla na svět ne jedno dítě, ale hned tři.

Podezření na ledvinové kameny

Austin a Dannette Giltzovi žili ve Sturgis v Jižní Dakotě a už byli rodiče dvou dětí – chlapce a dívku. Čtyřčlenná rodina byla velmi šťastná, netušila však, že se životy všech členů přes noc drasticky změní. V roce 2019 Dannette jednoho dne ucítila silnou bolest v okolí břicha a zad a měla podezření na ledvinové kameny. „Cítila jsem bolest v zádech a boku. Myslela jsem si, že by to mohly být ledvinové kameny, protože jsem kdysi ledvinové kameny už měla. Tolik to bolelo, jen jsem ležela v posteli a plakala. Bolelo mě to, i když jsem se pohnula nebo nadechla,“ vzpomínala Dannette.

Žena porodila trojčata

Když už byly bolesti nesnesitelné, žena jela na pohotovost, kde jí po vyšetřeních sdělili šokující zprávu-byla těhotná, a ještě ke všemu čekala trojčata. Bolest, kterou prožívala, byla z kontrakcí, miminka už byla na cestě a lékaři okamžitě provedli císařský řez. Dannette i její manžel byli vývojem situace naprosto šokováni. Když se Austin trochu uklidnil a byl ujištěn, že jeho žena je v pořádku, začal vymýšlet jména pro nové členy rodiny.

Žádné příznaky těhotenství

Rodina i všichni ostatní byli šokováni skutečností, že Dannette bez jakéhokoli podezření čekala trojčata. Matka pěti dětí řekla: „Byla jsem ve 34. týdnu těhotenství a ani jsem o tom nevěděla. Nikdo tomu nemohl uvěřit.“ Rodičům se tentokrát narodil syn a dvě dcery a Dannette uvedla, že během těhotenství vůbec nezažívala žádné ranní nevolnosti a ani necítila, jak se plody pohybují v břiše.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Usatoday.com