Šestiletý chlapec se zachoval jako skutečný hrdina. Postavil se agresivnímu psovi čelem a tím zachránil život své mladší sestřičky

Bridger, kterému je teprve 6 let, žije se svou rodinou v Cheyenne ve Wyomingu. Chlapeček svou sestřičku ze srdce miluje a od malička se chová jako zodpovědný starší sourozenec. Bridgerova teta Nikki Walker sdílela v roce 2020 na sociálních sítích příběh, který dokazuje, že chlapec je skutečným hrdinou.

Statečně stál mezi dívkou a psem

Nikki uvedla, že její synovec zachránil život své malé sestře 9. července 2020, když holčičku napadl pes. Bridger stál obětavě mezi svou sestrou a psem, chytil dívku za ruku a snažil se ji chránit. V tu chvíli se samozřejmě pozornost psa obrátila na Bridgera. Několikrát ho kousl do obličeje i hlavy.

Položil by za sestru svůj život

Později, když byl chlapec dotázán, proč riskoval svůj vlastní život, Bridger odpověděl jednoduchou, ale dojemnou odpovědí: „Myslel jsem, že pokud někdo musí zemřít, jsem to já.“ Dne 12. července 2020 Nikki sdílela zprávu o hrdinském činu svého synovce v dojemném příspěvku na sociálních sítích. Příběh se na internetu rychle rozšířil a shromáždil více než 1,5 milionu reakcí a příspěvků.

Jeho hrdinský čin nezůstal bez povšimnutí

Nikki později zveřejnila několik aktualizací, například, že Bridgerovy rány byly sešity 90 stehy. Bridgerův čin nezůstal bez povšimnutí i u několik světových celebrit. Několik uznávaných herců mu skrze sociální sítě poslalo podporující vzkaz. Mezi takové hvězdy patří Mark Ruffalo, Chris Evand, Anne Hathaway, Jeremy Renner nebo Brie Larson.

Úvodní obrázek: S vědomím rodiny Walker/ Shutterstock, Zdroj: Nbcnews.com