Duet tatínka s dcerou je tou nejsladší ukolébavkou před spaním. Video se okamžitě stalo hitem internetu

Uspat své dítě může být někdy nadlidský úkol, ale jak se zdá, touto výjimečnou schopností jsou obdařeni pouze rodiče daného potomka. Znají ho, ví, co na něj platí a jakmile se to povede, mohou si teprve pak dopřát zasloužený odpočinek. Jeden muž je dokonce vyzbrojen růžovým ukulele, aby svou čtyřletou dceru uklidnil před ohňostrojem.

Roztomilá dvojice před kamerou

Benjamin Ames na své stránce na YouTube zmiňuje, že se jeho čtyřletá dcerka Adelaide domnívala, že slyší ohňostroj a nemohla spát. Rozhodl se tedy její mysl zaměstnat něčím jiným, aby se uklidnila a mohla v klidu usnout. Jeho počin se nakonec stal virálním a dvojici před kamerou, která láskyplně zpívá píseň Tonight you belong to me, již zhlédlo více jak 600 000 uživatelů za jeden jediný týden.

Jedna oslava za druhou

Mladý tatínek a jeho rodina v současné době žijí v malé vesničce poblíž rakouského Innsbrucku, kde Benjamin pracuje jako fyzik. Původně pochází z Kansas City, tudíž není zvyklý na určité typy rakouských oslav, respektive na jejich četnost. A jak už to bývá, žádná správná oslava se neobejde bez ohňostroje. „Byla to jedna z nocí, kdy jsme opět za okny slyšeli bum, bum, bum. Zrovna jsme ukládali Adelaide do postele, když se ohňostroj rozezněl. Benjamin navrhl, že zazpívá pár písniček, aby ji uklidnil,“ vypráví maminka.

Jeden z nejlepší coverů

Píseň, kterou v roce 1926 napsal textař Billy Rose a hudbu složil Lee David, byla za ta léta předmětem mnoha coverů. Jeden z nich vytvořil i Benjamin s Adelaide a troufáme si říct, že se jedná o jeden z nejlepších. Benjamin hudbu miluje a snaží se lásku k ní předat i své dceři. Adelaide oblečená v růžovém pyžámku ozdobeném malými sovičkami a Benjamin s růžovým ukulele jsou skutečně roztomilí a není se co divit, že se jejich video stalo okamžitě hitem internetu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Today.com