Důkaz, že pravá láska skutečně existuje. Tito manželé spolu strávili dlouhých 75 let a neopustili se ani ve své poslední minutě

Lidé dnešní doby jsou ve většině případů přesvědčení, že pravá láska neexistuje, jelikož jim jejich minulé vztahy způsobily příliš mnoho bolesti. Tento příběh je ale možná tím nejlepším způsobem, jak by mohli změnit názor a opět začít věřit, že ten pravý nebo ta pravá skutečně existují. Od samého počátku Alexander a Jeanette věděli, že společně stráví celý svůj život. Již ve svých 8 letech se stali nejlepšími přáteli a v roce 1940 byli oddáni. Od tohoto dne si slíbili, že spolu budou bok po boku až do své smrti. A tak se i stalo.

Alexander utrpěl zranění v podobě zlomeného boku a musel být upoután na lůžko. Jen pár dní po nehodě se začalo zhoršovat i zdraví Jeanette. Nemocnice jim poskytla pokoj se společnou postelí, aby mohli sdílet jedno lůžko. „Počkej na mě, budu tam brzy,“ řekla Jeanette Alexanderovi v okamžik, kdy zemřel. Za několik málo hodin jej Jeanette následovala.

Sestry byly dojaté, když viděly manželský pár v objetí, jak ležel bez života a odešel společně na věčnost.

Podívejte se na tento neuvěřitelný příběh na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní dojemný příběh o skutečné lásce líbil? Věříte na ni také? Nezapomeňte sdílet článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com