Dva potulní psi si to rovnou namířili ke dvěma cizím chlapcům. Jejich podivné chování donutilo dva teenagery okamžitě jednat

Když se dva teenageři rozhodli prozkoumat opuštěný vodní park, ještě netušili, jaké situace se stanou svědky. Při návštěvě objektu se z ničeho nic objevil krásný, bílý husky, jenž je vřele vítal. Vzápětí se přiřítil druhý pes, chovající se naprosto stejně. Jakmile oběma osobám došlo, že psi nejsou agresivní, domnívaly se, že si chtějí jen hrát. Ale zvířata si je vybrala z mnohem naléhavějšího důvodu.

Jeden ze psů neustále skákal a druhý se snažil zaujmout pozornost chlapce s fotoaparátem. Oba chlapci byli zpočátku trochu opatrní, než jim došlo, že psi nejsou agresivní, ale něco důležitého se jim snaží naznačit. Poté spatřili něco ve vodě.

Třetí pes! Byl uvězněn ve vodě a nemohl se dostat ven. Sice brouzdaliště nebylo nijak zvláště hluboké, ale zvíře by se za chvíli vyčerpalo a nečekal by ho šťastný konec. Chlapci museli okamžitě jednat! Díky reakci obou psů a bystrosti chlapců  naštěstí vše dobře dopadlo!

A vy se nyní na celou záchrannou akci můžete podívat na níže uvedeném videu:

Chlapci se tak během chvíle stali hrdiny. Sdílejte jejich příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com