Lékaři poslali dívku domů v klidu zemřít. Po jedné jediné noci se však stal zázrak, který nikdo nedokáže vysvětlit

Brittany byla šťastná tříletá holčička, která ráda zpívala v kostele a nechala si předčítat z Bible. Jednoho večera, když její maminka Jamie slyšela strašlivé zvuky, vycházející z jejího pokoje, se vše změnilo. Mrazivý zvuk donutil Jamie okamžitě běžet do pokoje své dcery, aby zjistila, že se její holčička dusí a přepadává jí hrozivý záchvat. Po příchodu do nemocnice byla Brittany diagnostikována epilepsie, kterou trpěla i její matka. Bohužel, u Brittany byl stav mnohem horší, protože nedokázala kontrolovat své záchvaty tak, jako její matka. Lékaři nemohli nic dělat a zdálo se, že holčička je blízko smrti.

Bez ohledu na to, kolik lékařů Jamie sehnala, aby se pokusili její dceři pomoci, její záchvaty se pouze zhoršovaly. Brittany musela nosit helmu, aby se zabránilo poranění hlavy a nakonec její stav přivedl celou rodinu do fyzického, duchovního, psychického a emocionálního rozpadu. Jamie si navíc dávala za vinu, že svou nemoc přenesla na dceru.

Zanedlouho se u rodiny objevil další problém, tentokrát finanční. „Jedna lahvička léků stála 50 dolarů a my jsme si ji nemohli více dovolit,“ vypráví Jamie, která musela odejít z práce, jelikož Brittanin stav vyžadoval 24hodinovou péči. Všechny záchvaty si na Brittany vybraly svou daň, kdy už nemohla ani sama sedět či reagovat na své jméno.

Rodina byla zasažená žalem a cítila naprostou bezmoc. Obrátila tedy svou naději ve vyšší síly. Jamie se začala modlit a žádat o pomoc směrem k Bohu. „Chci svou holčičku zpět, chci, aby byla jako ostatní děti, které si hrají a běhají venku,“ vyřkla své touhy Jamie. Bohužel, její modlitby zůstávaly nezodpovězeny. Zdálo se, že pro Brittany, které už bylo 5 let, se věci jen zhoršovaly. Skončila v nemocnici, kde lékaři tvrdili, že nemohou nic víc dělat.

Lékaři Brittany poslali domů, jelikož věděli, že je blízko smrti. Jamie se stále nechtěla vzdát a strávila bezesnou noc v modlitbách pro zotavení své milované dcerky. Ráno to vypadalo, že její modlitby byly vyslyšeny.

Poté, co Brittany téměř rok nepromluvila, vydala to ráno první hlásky. Neustále dokola volala Ježíšovo jméno. Když Jamie přivedla Brittany k lékaři, byla uzdravena. Brittanina epilepsie ustoupila. Naopak při užívání léků proti epilepsii, trpěla bolestmi hlavy, což postihlo o pár měsíců později i Jamie při konzumaci svých léků pro kontrolu záchvatů. Zpočátku si doktoři mysleli, že je to způsobeno stresem, ale neurologické vyšetření ukázalo něco zcela jiného.

Byl to zázrak! Brittany i Jamie vysadily své léky a nyní, i po deseti letech, jsou zcela zbaveny záchvatů. Jejich jediným vysvětlením stále zůstává zásah vyšší moci!

Co říkáte na tento neuvěřitelný příběh? Jak jinak si vysvětlujete zázračné uzdravení dcery i matky? Dejte nám vědět do komentářů a sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com