Úsměvy, ze kterých vám roztaje srdce. Předčasně narozená dvojčátka poznávají píseň, kterou jim matka zpívala v těhotenství

Pohled na spokojené miminko dokáže nejen rodičům spravit náladu a vrátit úsměv na rty. I vám se určitě spraví den, když se podíváte na toto roztomilé video dvojčat, která jsou zcela unešená zpěvem své matky. Toto video získalo miliony zhlédnutí a šíří se po celém světě. Podívejte se na něj i vy a udělejte si hezčí den.

Úsměvy, ze kterých vám roztaje srdce

Možná jste také svým miminkům zpívali, ještě když byli v bříšku. Úžasné je ale sledovat, že si tuto melodii dokážou zapamatovat dokonce i po narození. Tato dvojčata s nadšením poslouchají svou maminku, jak jim zpívá dobře známou písničku. A kdyby mohla, určitě by se svým zpěvem zapojila také. Jejich reakce jsou naprosto rozkošné. Mají úsměv od ucha k uchu, ale také výrazy ohromení a zvědavosti, odkud že tu melodii tak dobře znají a co jim to jen připomíná. Jejich máma odpověď zná až moc dobře – přesně tuhle píseň jim pravidelně zpívala, když byli ještě v bříšku.

Úspěch videa je zaručený

Pyšná maminka video nejprve zveřejnila na Facebooku a od té doby vygenerovalo více než 1,6 milionu zhlédnutí. Kromě roztomilých dětí však nelze přehlédnout také matčin hluboký a úžasný hlas. Je velmi uklidňující a není divu, že se batolatům tolik líbí.

Miminka dobře vnímají již v bříšku

Toto video potvrzuje to, co řada odborníků ví už dlouho – miminka již v bříšku velmi dobře vnímají to, co se kolem nich děje a dovedou vnímat nejen zvuky, ale také změny teplot nebo stres či napětí. Bohužel s postupem času tyto věci zapomínají a nahrazuje je realita všedních dní, nicméně není nic neobvyklého na tom, že si batolata pamatují určitou hudbu nebo hlasy.

Zpěv naučí miminka rozeznávat váš hlas

Nemusí být tedy vůbec špatný nápad zpívat svému miminku nějaké písničky, aby se naučilo rozeznávat váš hlas, ale také si s určitými písničkami spojovat různé situace. Může to pomoci například s uspáváním nebo uklidněním.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Faithpot.com