Do školky byla kvůli stížnosti povolána policie. Zprvu nepozorovali nic neobvyklého, za chvíli ale uslyšeli podivné zvuky. Za zdí je čekal hrůzný nález

Policie v Colorado Springs byla povolána do školky v Coloradu poté, co obdržela stížnosti, že žena provozující denní péči o děti ukrývá ve sklepě  26 dětí ve věku do 3 let. Policisté nejdříve neevidovali žádné známky toho, že by v domě měly být ukryté děti. Za chvíli ale uslyšeli podezřelé zvuky.

Podezřelé zvuky z přízemí

Policisté zpočátku nenašli v zařízení žádné děti, ale v jiném domě na stejném pozemku zaslechli podezřelé zvuky, které vycházely ze sklepa. Když se vydali za hlukem, objevili falešnou zeď uvnitř suterénu, kde dva dospělí dohlíželi na 26 malých dětí. Většinou ve věku mladší 3 let.

Dvojí obvinění

Nyní byla žena obviněna z bezohledného zneužívání dětí bez zranění a pokusu ovlivnit veřejného činitele, jak ukazují soudní záznamy. Na základě souvisejících obvinění byli zatčeni další tři zaměstnanci.

Pečovatelka byla zatčena po šestitýdenním vyšetřování

Původně žena uvedla, že i přes oznámení jedné z matek, že své dítě nechala u Faith ve školce, ve svém domě žádné dítě nemá. Stejně tak prohlásila, že v domě není žádný sklep a ostatní děti jsou nyní v parku. Nakonec bylo podle podezřelých zvuků nalezeno v suterénu za falešnou zdí 26 malých dětí.

Trvalé následky

Soud vyslechl několik prohlášení rodičů a odborníků o dopadech, jaké celá situace měla na zúčastněné děti. Jeden z rodičů v slzách uvedl, že jejich dcera je mnohem agresivnější, trhá sobě i ostatním vlasy na hlavě. Jiná matka prohlásila, že její dvě děti navštěvují poradnu a spí s rozsvícenými světly. Další trpí úzkostmi a mají strach vycházet ven.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Midilibre.fr