Dvojčata sdílí nefalšovanou radost z balíčku oblíbené pochoutky. Video, které vám zaručeně zlepší den

Batolata jsou nesmírně roztomilá a jejich pokusy objevovat svět patří k těm nejkrásnějším momentům, které si rodiče uchovávají na celý život. Toto video na YouTube zachycuje situaci, když dítě objeví svou oblíbenou pochoutku a je plné nefalšovaného dětského nadšení, které chytne za srdce každého.

Pátrání ve skříni

Video začíná ve chvíli, kdy jedno z dvojčat objeví otevřenou skříň. Malá holčička se s radostí v očích vrhne po balíčku marshmallow a na tváři má široký úsměv. Je jasné, že se jedná o její oblíbenou pochoutku a má radost, že na ni takto narazila. Jenže jak pytlík otevřít? To už je trochu větší problém. Batole chvíli s obalem zápasí, ale je jasné, že ještě nedokáže balení uzavřené kolíčkem otevřít. Do procesu tedy zasahuje rodič dětí, který pomůže balíček rozdělat.

Čirá radost

Na zemi je umístěný talířek a obě batolata se kolem něj shromáždí, protože doufají, že přijde hostina. A taky že ano, jakmile se na talířku objeví prvních pár kostiček marshmallow, obě děti se do nich s radostí pustí. Miminkům netrvá dlouho a brzy si plní své malé pěstičky spoustou malých kostiček jejich oblíbené lahůdky. Cpou si je do úst a u toho se nadšeně smějí. I jejich otec, Mike, který je pozoruje, se nemůže ubránit smíchu, když sleduje jejich zářící oči a nadšené výrazy. Batolata dokonce začnou radostně tleskat a v tu chvíli jistě roztaje srdce i těch, kdo miminka nemají zrovna v oblibě. Tahle podívaná je prostě ztělesněním roztomilosti.

Nezapomenutelné vzpomínky

Zdálo by se, že žádný rodič nemůže dovolit svým dětem, aby snědly tolik sladkostí naráz, ale Mike je tak rozněžněný pohledem na své dvě děti, že jim nedokáže zabránit, aby spořádaly celý pytlík pamlsků. Budeme jen doufat, že je z toho nerozbolí břicho! Při pohledu na toto roztomilé video si asi každý vzpomene na své děti, když byly malé, a zahřeje jej u srdce při vzpomínce na podobné momenty, které jsou zcela neopakovatelné a vzácné.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Shareably.net